سیاست حفظ حریم خصوصی

با آرامش خرید کنید اطلاعات شما نزد ما محفوظ است

حفظ حریم خصوصی کاربران، موضوع بسیار مهمی است که در وب‌سایت‌ها یا فروشگاه‌های آنلاین باید مورد توجه قرار گیرد. از همین رو، وب سایت آدرینا زیست با توجه به احترامی که برای مشتریان و کاربران خود قائل است، به حفظ حریم خصوصی آنان اهمیت زیادی می‌دهد. تمامی اطلاعات شخصی کاربران اعم از نام، کد ملی، آدرس یا شماره تلفن و … نزد وب سایت آدرینا زیست محفوظ خواهد ماند. بنابراین، کاربران به‌راحتی و با خیالی آسوده می‌توانند از خدمات امن وب سایت آدرینا زیست  بهره ببرند و بدون نگرانی، ضمن وارد کردن اطلاعات فردی خود، سفارش‌ها یا نظریات خود را ثبت کنند.

شایان ذکر است که کلیه فعالیت‌های وب سایت آدرینا زیست قانونی است و این وب‌سایت تحت قوانین تجارت الکترونیک کشور فعالیت می‌کند در نتیجه، خود را ملزم به  رعایت همه حقوق کاربران و خریداران می‌داند. اطلاعاتی که از کاربران درخواست و گرفته می‌شود، تنها با هدف عرضه خدمات بهتر به آن‌ها به کار گرفته خواهد شد. از‌این‌رو، وارد کردن اطلاعات مهمی همچون نام، کد ملی و کد اقتصادی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، به منظور استفاده از خدمات این سایت و خریدهای سازمانی، لازم و ضروری است. همچنین برای تعامل و مکاتبات، به منظور ارائه خدمات بهتر، وارد کردن شماره تلفن یا آدرس ایمیل نیز مهم خواهد بود.

از سوی دیگر، ثبت شماره تماس همراه، نشانی، تلفن ثابت و ایمیل، برای اطمینان از مورد تأیید بودن کاربر و قطعیت سفارش، الزامی است و در‌صورتی‌که این اطلاعات موجود نباشد، وب سایت آدرینا زیست  اطلاعات تکمیلی را از کاربران درخواست خواهد کرد. همچنین اگر کاربری نام، آدرس و شماره تلفن شخص دیگری را به‌عنوان گیرنده برای یک سفارش ثبت کند، این اطلاعات فقط برای همان سفارش مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وب سایت آدرینا زیست  همچنین به‌‌منظور ارتباط با مشتریان یا بهبود خدمات و محتوای وب سایت خود، از برخی اطلاعات استفاده خواهد کرد. برای مثال، ممکن است وب سایت آدرینا زیست  برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار یا سرویس‌های ویژه، از طریق ایمیل یا پیامک با مشتریان و کاربرانی که عضو سایت هستند، ارتباط برقرار کند. البته کاربران می‌توانند در صورت عدم تمایل، دریافت این‌گونه پیام‌ها یا ایمیل‌ها را لغو کنند. قابلیت ویرایش اطلاعات نیز در اختیار کاربران هست و آن‌ها به‌سهولت می‌توانند اطلاعات شخصی خود را حذف یا ویرایش کنند.

کاربران موظفند از نام کاربری و رمز عبور خود محافظت کنند، تا سوءاستفاده‌ای در این زمینه صورت نگیرد. در صورتی که کاربر، شماره تلفن خود را به فردی دیگر واگذار کند، برای جلوگیری از مشکلات امنیتی، بهتر است تا در اولین فرصت، اطلاعات مربوط به تلفن خود را در پروفایل وب سایت آدرینا زیست  ویرایش کند. در صورت بروز هرگونه سوءاستفاده از این طریق، وب سایت آدرینا زیست  هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرد و مسئولیت این‌گونه خسارت‌ها به‌تمامی بر عهده کاربر است. در نتیجه، هرگونه ادعا علیه وب سایت آدرینا زیست  در این زمینه قابل قبول نخواهد بود؛ زیرا وب سایت آدرینا زیست  اطلاعات شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و این اطلاعات را در اختیار هیچ سازمان یا شخصی قرار نخواهد داد؛ مگر با حکم قضایی یا برای پیگیری‌های قانونی. از سوی دیگر در خسارت‌های احتمالی این‌چنینی که به‌علت بی‌دقتی کاربر رخ داده و وب سایت آدرینا زیست  در آن هیچ نقشی نداشته، این مجموعه خود را متعهد به جبران خسارت نیز نمی‌داند.

وب سایت آدرینا زیست  به‌منظور رعایت قوانین کشور و دستورالعمل‌های وب‌سایت، ممکن است مجبور به ویرایش یا حذف برخی نظرها و انتقادها شود. از سوی دیگر، اگر نظریات کاربر حاوی محتوای مجرمانه باشد، وب سایت آدرینا زیست می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری‌های قانونی استفاده کند.

وب سایت آدرینا زیست  مانند تمامی سایت‌ها، به جمع‌آوری IP و کوکی‌ها می‌پردازد؛ اما به‌خاطر وجود سرورها و لایه‌های امنیتی مطمئن، هرگز از اطلاعات کاربران سوءاستفاده نمی‌شود و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری خواهد شد. در نهایت نیز در صورت بروز سوءاستفاده از این طریق، وب سایت آدرینا زیست  حق پیگیری و اعتراض از طریق قانون را خواهد داشت.

به‌طور‌کلی، وب سایت آدرینا زیست  همه تلاش خود را برای حفظ و نگهداری اطلاعات کاربران انجام خواهد داد. تمامی قوانین این وب‌سایت بر مبنای احترام و حفظ حریم خصوصی کاربران تنظیم شده است تا خدماتی امن و مطمئن در اختیار کاربران و مشتریان عزیز وب سایت آدرینا زیست  قرار گیرد.